Praca dodatkowa - zlecenia z internetu

Aby zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze niezbędne jest zapewnienie dopływu zleceń do realizacji. Najważniejsze w przypadku pracy dodatkowej (w znaczeniu praca po pracy na etacie) jest silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonego zadania. Aby zdobyć dodatkowe zlecenie powinniśmy zastanowić się co dokładnie chcielibyśmy robić, musimy zdawać sobie sprawę, że zadania które jesteśmy wstanie wykonywać nie mogą być zbyt czasochłonne w ujęciu dobowym ( mając na uwadze nasze ograniczenie czasowe, wynikające z pracy na etacie).Aby dobrze podejść do tematu proponuje spisać na kartce papieru listę czynności jakie jesteśmy wstanie wykonywać i które sprawiają nam przyjemność - aby praca motywowała pomimo zmęczenia po 8h etatu. Jeżeli wiemy, co chcemy i możemy robić, należy zacząć szukać zleceń do wykonania. W pierwszej kolejności możemy przejrzeć ogłoszenia w lokalnej gazecie lub na portalach internetowych naszego miasta/miejscowości gdzie często w dziale ogłoszenia są propozycje pracy. Nawet jeżeli dane ogłoszenie dotyczy pracownika do zatrudnienia na pełen etat, warto napisać do firmy z propozycją pracy na zlecenie.

W przypadku gdy ogłoszenia nie odpowiadają naszemu wyborowi, możemy napisać ogłoszenie zawierając w nim informacje jakie prace jesteśmy w stanie wykonywać. Jeżeli usługi jakie proponujemy w ramach dodatkowego zlecenia pozwalają nam działać zdalnie, warto poszerzyć obszar ogłoszenia na całą Polskę ( stawiając ogłoszenia i czytając na portalach powiązanych z naszą tematyką)

Np Ogłoszenie z popularnego portalu z ofertami ( dawna tablica.pl)
http://olx.pl/oferta/roznoszenie-gazetek-reklamowych-marketu-centrum-olsztyna-CID4-ID4AyHN.html#a92f96413b Roznoszenie ulotek raz w tygodniu - miesięczny zarobek od 150 - 250zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz