Praca dodatkowa - roznoszenie ulotek za pieniądze

Widok wypadających ulotek reklamowych z Waszej skrzynki na listy jest zjawiskiem do którego przywykliście. Co więcej, informacje na temat promocji w sklepach znajdujących się blisko miejsca zamieszkania, jest bardzo dobrym sposobem na oszczędzanie dodatkowych pieniędzy poprzez zaopatrzenie na promocjach w niezbędne produktu.


Co zatem wspólnego ma jedno z drugim? Ktoś te ulotki musi roznieść i włożyć do Waszych skrzynek na listy - nie jest to operacja automatyczna jak ma to miejsce w elektronicznej skrzynce pocztowej gdzie dodajemy adresy odbiorców i wysyłamy wiadomość za pomocą jednego kliknięcia. Roznoszenie ulotek reklamowych jest to praca dodatkowa, która pozwoli zarobić - choć nie spodziewajcie się z tej formy pracy wielkich kokosów. W większości przypadków firmy oferujące pracę przy roznoszeniu ulotek proponują rozliczenie za godzinę pracy lub w przypadku akordów stawkę za rozniesioną ulotkę.

Ile można zarobić na roznoszeniu ulotek? 

W zależności od naszego zaangażowania, ilości zleceń oraz stawki rozliczeniowej jaką zaproponuje nam firma w której podejmujemy się tego zadania. Przeciętnie jest to od 2 do 5 groszy za ulotkę, w prostym rachunku widzimy, że rozniesienie 100 ulotek do mieszkań odbiorców to zysk od 2zł do 5 zł. Teraz zastanówmy się ile jesteśmy w stanie odwiedzić drzwi mieszkań w ciągu godziny? W zależności czy jest to wieżowiec, gdzie liczba mieszkań to około 100 czy budynki średnie 4 piętrowe gdzie liczba mieszkań jest w granicach 20 na klatkę mamy przybliżoną wartość naszych zarobków za wykonaną pracę. O wiele łatwiej roznosi się ulotki w wieżowcach, z uwagi na ciągi komunikacyjne i bliskie sąsiedztwo mieszkań, nie wymagające przechodzenia z klatki do klatki, dzwonienia, proszenia o otworzenie drzwi itp.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz